YTTERFODER, keramik, signerad och daterad, Thomas Mattsson 1994.

391112. YTTERFODER, keramik, signerad och daterad, Thomas Mattsson 1994.

Höjd, 17, 5 cm, diameter, 33 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 198