TRAVEKIPAGE, plåt/plast "Arabian", Tyskland. 1900-talets första mitt.

391084. TRAVEKIPAGE, plåt/plast "Arabian", Tyskland. 1900-talets första mitt.

Mekanisk plåtleksak. Längd 16 cm. Märkt "Made in Germany, D.P.o.".

Slitage. Gummi saknas på hjulen. Nyckel saknas. Ej funktionstestad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 826