KLÄNNING, BLUSAR och JACKA, 4 delar, bl.a. Jönels, Robinette och Algots, 1950-tal.

391069. KLÄNNING, BLUSAR och JACKA, 4 delar, bl.a. Jönels, Robinette och Algots, 1950-tal.

Klänning i rayon/acetat, blå med vita prickar, strl. ca 38/40.
2 st blusar, bl.a. "Finsömnad, Göteborg", strl. ca 36/38.
Jacka, "Cape Jacka", Algots, strl. ca 38/40.

"Cape Jacka" oanvänd med etiketter, övriga plagg med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 649