SKJORTOR / TOPPAR och SHORTS, 4 delar, bl.a. "Kosack", Algots, så kallad new old stock från äldre konfektionsaffär, 1950-tal.

391061. SKJORTOR / TOPPAR och SHORTS, 4 delar, bl.a. "Kosack", Algots, så kallad new old stock från äldre konfektionsaffär, 1950-tal.

Mönstrad textil med bl.a. sailor-dekor.
2 st toppar, "Kosack" Algots, omlott med fickor, märkta strl. 10 respektive 12 år (modern damstorlek ca 36).
1 st skjorta med metallknappar, (modern herrstorlek ca XS-S).
1 st shorts med dragkedja i sidan, märkta strl 40 (modern damstorlek ca 36).

Toppar och shorts oanvända med etiketter, skjorta med bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 104