PARTI KAKELUGNS- OCH KAMINDELAR, 18/1900-tal.

391045. PARTI KAKELUGNS- OCH KAMINDELAR, 18/1900-tal.

Mestadels luckor.

Slitage, bucklor, rost. Ej fullständigt genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mestadels luckor.

Antal besök: 1 085