KAFFEKITTEL, koppar, 1800-tal.

391036. KAFFEKITTEL, koppar, 1800-tal.

Höjd exkl. handtag ca 43 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd exkl. handtag ca 43 cm.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 195