Matta Rölakan 192X122 1900-tal.

3910209. Matta Rölakan 192X122 1900-tal.

Ullmatta "röllakansmatta" med stiliserad dekor
Olika nyanser av brunt och beige med mörk bård

Mått: 192 x 122 cm.

Mindre åldersbaserat slitage, på vissa ställen fläckar, inga övriga anmärkningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått: 192 x 122 cm.

Antal besök: 140