MATBORD med iläggsskivor, 1900-tal.

391013. MATBORD med iläggsskivor, 1900-tal.

3 iläggsskivor á 50 cm. Längd ca 140, bred 96, höjd 73 cm.

Slitage, repor, stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor, stötmärken.

Antal besök: 843