PHILIPPE MOHLITZ. "Armistice". Etsning, signerad, numrerad 22/100 och daterad 1982.

391005. PHILIPPE MOHLITZ. "Armistice". Etsning, signerad, numrerad 22/100 och daterad 1982.

Ca. 19,5x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 19,5x26 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 684