SÄNGBORD, ett par "Aneboda" IKEA, 2000-tal.

3909754. SÄNGBORD, ett par "Aneboda" IKEA, 2000-tal.

40.5 x 40.5 höjd 72 cm.

Fanersläpp i kanter. Hål baksida, Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40.5 x 40.5 höjd 72 cm.

Antal besök: 424