PARTI PORSLIN, 7 delar, Kina, 18/1900-tal.

390952. PARTI PORSLIN, 7 delar, Kina, 18/1900-tal.

Kanna, vas, kopp med fat, kopp, 2 fat samt skål. Olika dekor från olika epoker. Längd 9-22 cm.

Flertalet skador samt nagg. Kanna saknar lock.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 681