SKÅPSLUCKA, allmoge, 1700 tal.

39089. SKÅPSLUCKA, allmoge, 1700 tal.

Grönmålad med blomsterdekor, baksidan märkt med ägarinitialer och datering 1799.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 204