PHILIPPE STARCK. BAOBAB SKRIVBORD FÖR VITRA.

390895. PHILIPPE STARCK. BAOBAB SKRIVBORD FÖR VITRA.

design Philippe Starck
Vitra design.
Vit plast.
Bredd ca.. 180 cm, djup ca. 100 cm, höjd ca. 71,5 cm.

Skrivbordet har fler tecken på användning. Föroreningar som svarta streck från skor och även djupare repor. En fånge saknas. Plastdyna något vågig.

Gör en kostnadsfri värdering!

design Philippe Starck
Vitra design.
Vit plast.

Antal besök: 8 240