FÅTÖLJ i svart läder, MIO 1960-tal.

390867. FÅTÖLJ i svart läder, MIO 1960-tal.

Rak modell med träben. Lösa dynor i rygg och sits, fast stoppning i nacke och armlän. Nozagstoppad sits. Etikettmärkt MIO. Höjd 97, bredd 77 cm.

Bruksskick, lädret torrt, ytan med sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 382