FÅTÖLJER, 1 par, "Löven". Arne Norell ,1900-tal.

390812. FÅTÖLJER, 1 par, "Löven". Arne Norell ,1900-tal.

Etiekttmärkta Möbel AB Arne Norell
Säljes till förmån för Djurens Rätt.

Slitage, märken och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken och repor.

Antal besök: 2 612