FIGURIN, fiskar, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

390806. FIGURIN, fiskar, stengods, Gunnar Nylund, Rörstrand.

Blåglaserade fiskar, höjd 17 cm.

Smärre slitage, krackelyrer, liten nagg på undersidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 447