ARNE HEUSER. olja på pannå, signerad A tergo, daterad 1966.

390796. ARNE HEUSER. olja på pannå, signerad A tergo, daterad 1966.

94 x 127 cm.

Något märke.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 127 cm.

Något märke.

Antal besök: 2 445