PARASOLLFOT, gjutjärn, 1900-tal.

3907281. PARASOLLFOT, gjutjärn, 1900-tal.

Höjd ca 32 cm.
Diameter ca 45 cm.

Bruksslitage, samt rost och smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 32 cm.
Diameter ca 45 cm.

Antal besök: 169