"Syrener i vas", numrerad 41/120 samt daterad 93, bildyta 51 x 36 cm
"Hjo Hamn", numrerad 82/200 samt daterad 92, bildyta 44 x 60 cm
"Nacka Kyrka", numrerad HC 9/12 samt daterad 1988, bildyta 32 x 32 cm
"Utö Kvarn", numrerad 45/120, bildyta 49,5 x 31,5 cm
"Öppen vind", numrerad EA 8/XXX samt daterad 82, bildyta 36 x 53,5 cm
"Erstaviken Lindskär", numrerad 76/200 samt daterad 81, bildyta 38 x 55 cm.