VITRINSKÅP i Louis XVI- stil, 1900-talets första hälft.

390651. VITRINSKÅP i Louis XVI- stil, 1900-talets första hälft.

Mahogny med mässingsdetaljer, oval modell med svängda glaspartier. Låda i sargen och svängda ben. Tre glashyllor.
Bredd 100, djup 40, höjd 149 cm.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 150