KOFFERT, metall och trä, 1900-tal.

390644. KOFFERT, metall och trä, 1900-tal.

Längd 75, bredd 48, höjd 46 cm.

Bruksslitage samt innerlåda med liten skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 788