GÖRAN BRUNIUS. "I skogen i maj". Olja på duk. Signerad.

39064. GÖRAN BRUNIUS. "I skogen i maj". Olja på duk. Signerad.

50x60 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

50x60 cm.

Göran Brunius (1911–2005)

Antal besök: 1 374