SKÅP, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds möbelfabrik AB, 1900-talets andra hälft.

390604. SKÅP, "Talavid", Carl Malmsten, Waggeryds möbelfabrik AB, 1900-talets andra hälft.

Brännmärkt. Längd 92, bredd 41, höjd 173 cm.

Smärre sprickor samt färgslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 721