BAJONETTER, 3 st, Sverige och Egypten.

390575. BAJONETTER, 3 st, Sverige och Egypten.

Svenska m/1914 samt m/1896, egyptisk AG42.
Total läng inkl baljor ca 35-48,5 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 1 030