BYRÅ, 3-lådig, teak/björk, 1900-talets mitt.

390553. BYRÅ, 3-lådig, teak/björk, 1900-talets mitt.

Längd 60, bredd 33, höjd 63 cm.

Smärre fanerskador samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 798