RYSK IKON, TIDIGT 1800-TAL.

RYSK IKON, TIDIGT 1800-TAL.
3905319. RYSK IKON, TIDIGT 1800-TAL.

Olja på en fältträpanel föreställande Madonna och barn, en tillbedjande scen ovanför en ytterligare scen som visar Kristus och lärjungarna, 26 cm bred, 31 cm hög.

Några sprickor i stycket, lite mindre färgflagnande, sektion till ytterkanten saknas.

Tema

The Explorer

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

The Explorer

Antal besök: 330