FOTOGENLAMPFOT, porslin, med maskaroner, 18/1900-tal.

390522. FOTOGENLAMPFOT, porslin, med maskaroner, 18/1900-tal.

Total höjd ca 66 cm

Proveniens: Portugisisk diplomatfamilj.

Slitage, skador och fläckar. elektrifierad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Total höjd ca 66 cm

Antal besök: 1 175