GÖSTA IDÅS. Komposition, olja på pannå, signerad Idås och daterad -60.

390467. GÖSTA IDÅS. Komposition, olja på pannå, signerad Idås och daterad -60.

52x30 cm.

Stort skrapmärke.

Gör en kostnadsfri värdering!

52x30 cm.

Stort skrapmärke.

Antal besök: 3 903