DIGITAL MODELLJÄRNVÄG, Märklin, Roco, set med räls, broar,, transformator, lok samt 30-tal vagnar.

3904494. DIGITAL MODELLJÄRNVÄG, Märklin, Roco, set med räls, broar,, transformator, lok samt 30-tal vagnar.

Digital delta kontroll.
Större parti räls och broar samt tillbehör.

Bruksskick. Ej funktionstestat. Stockholms Auktionsverk garanterar ej funktionen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Digital delta kontroll.

Antal besök: 781