3904494. DIGITAL MODELLJÄRNVÄG, Märklin, Roco, set med räls, broar,, transformator, lok samt 30-tal vagnar.
Digital delta kontroll.
Större parti räls och broar samt tillbehör.
Bruksskick. Ej funktionstestat. Stockholms Auktionsverk garanterar ej funktionen.