FOTOGENLAMPOR, 4 st, 18/1900-tal.

390421. FOTOGENLAMPOR, 4 st, 18/1900-tal.

Högsta höjd 68 cm.

Slitage, fläckar, färgbortfall, enstaka skador. Kompletterade. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Högsta höjd 68 cm.

Antal besök: 594