FIGURINER, 3 st, porslin, NAO, unga flickor, Spanien, 1900-tal.

390371. FIGURINER, 3 st, porslin, NAO, unga flickor, Spanien, 1900-tal.

Flicka med gås, höjd 24 cm.

Flicka med hund och blommor, höjd 23 cm.

Sittande flicka, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Flicka med gås, höjd 24 cm.

Sittande flicka, höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 984