KOPPAR- och MÄSSINGSFÖREMÅL, 6 st, 1800/1900-tal.

390357. KOPPAR- och MÄSSINGSFÖREMÅL, 6 st, 1800/1900-tal.

Kaffekittel höjd 30 cm.
Kaffekittel märkt F.ER3 höjd 20 cm.
Större skrin med lock höjd 21 cm samt mugg och fat koppar och veksax i metall.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekittel höjd 30 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 599