Kaffekittel höjd 30 cm.
Kaffekittel märkt F.ER3 höjd 20 cm.
Större skrin med lock höjd 21 cm samt mugg och fat koppar och veksax i metall.
Bruksslitage, bucklor.
Kaffekittel höjd 30 cm.
Bruksslitage, bucklor.