STEINAR HINDENES. Fåtölj, "Bone", Materia, 2000-tal.

3903269. STEINAR HINDENES. Fåtölj, "Bone", Materia, 2000-tal.

Kromad stålrörsfot, fyrdelad. Snurrbar. Blå textilklädsel. Bredd 76, rygghöjd 73, sitthöjd 43 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 212