set med en oval panel i mitten dekorerad med Vigin Mary med keruber benith, och med en blommig rullkant och en tofsad frans, inrymt i en förgylld och glaserad ram, 134 cm x 113 cm inklusive ram.
stort och imponerande exempel, allmänna märken och slitage, hål och rivor, viss missfärgning av områden, några mindre sprickor i ramen.