Gibson Nighthawk blonde 1993.

Gibson Nighthawk blonde 1993.
3902991. Gibson Nighthawk blonde 1993.

Fungerar elektroniskt. Spelar bra.

Lagad vid huvud. Lagning anses stabil men inte estetiskt snyggt gjord . Lite gropar i band 1-3, inte märkbart vid spel. En del slitage enligt bilder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Scandinavian Music & Design Auctions
Antal besök: 504