SNÖSLUNGA, TORO 1800 Power Curve, 2000-tal.

3902690. SNÖSLUNGA, TORO 1800 Power Curve, 2000-tal.

Höjd 95 cm, längd 125 cm.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 95 cm, längd 125 cm.

Antal besök: 341