SKÅP, ek, 1920/30-tal.

SKÅP, ek, 1920/30-tal.
390265. SKÅP, ek, 1920/30-tal.

Längd 106,5, bredd 46,5 cm, höjd ca 138,5 cm.

Slitage, stötmärken. Glipande dörrar varav en ej går att låsa pga glipa.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 522