BORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

390264. BORD, ett par, 1900-talets andra hälft.

Vitmålade. Dekor med svarvade detaljer.
Längd 50 cm, bredd 37 cm, höjd 67 cm.

Bruksslitage. Något blekta på översta skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 567