TAKLAMPA, 1900-talets först hälft.

390228. TAKLAMPA, 1900-talets först hälft.

Graverad glasplafond med fåglar samt stjärnor. Kompletterad med ring i koppar från jugendlampa.
Diameter 43 cm.

Slitage, renoverad och kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 43 cm.

Antal besök: 790