TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.

390224. TAKLAMPA, 1900-talets första hälft.

4-armad. Höjd 58 cm. Diameter 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 372