MATTOR, 2 st, rölakan, 1900-tal, 205 x 135 cm respektive 202 x 138 cm.

39022. MATTOR, 2 st, rölakan, 1900-tal, 205 x 135 cm respektive 202 x 138 cm.

Geometriskt respektive blomstermönster, pastellfärger, en matta signerad Å.

Bruksslitage, smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, smärre fläckar.

Antal besök: 557