DAVID LARSON. Olja på pannå.

DAVID LARSON. Olja på pannå.
3902179. DAVID LARSON. Olja på pannå.

Landskap, signerad, daterad 45, 46x55 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 314