PARTI NYSILVERBESTICK, diverse modeller 87 delar.

390173. PARTI NYSILVERBESTICK, diverse modeller 87 delar.

Modeller som Birgitta, Gammal fransk, diverse barock- och rokokostilar.

Bruksskick, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick, slitage.

Antal besök: 872