Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
TEDOSA, Copeland, Spodes, England samt LOCKSKÅL, Meissen, Tyskland, 1900-tal.
390131. TEDOSA, Copeland, Spodes, England samt LOCKSKÅL, Meissen, Tyskland, 1900-tal.
Höjd ca. 8-13 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 8-13 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
632