VÄVNAD, Pianoduk. 1900-tal.

VÄVNAD, Pianoduk. 1900-tal.
390119. VÄVNAD, Pianoduk. 1900-tal.

144 x 144 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

144 x 144 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 975