3901146. GUCCI, armbandsur, dam, förgylld.
Ur: ca 2.5 cm
Armband: ca 19 cm ( ink ur ).
Bruksslitage förekommer, några plastringar med slitage och märken, vita plastringen skadad.
Ej funktionstestad.
Skada på låda så locket är något ojämt.
Ej funktionstestad.