GUCCI, armbandsur, dam, förgylld.

3901146. GUCCI, armbandsur, dam, förgylld.

Ur: ca 2.5 cm
Armband: ca 19 cm ( ink ur ).

Bruksslitage förekommer, några plastringar med slitage och märken, vita plastringen skadad.
Ej funktionstestad.
Skada på låda så locket är något ojämt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur: ca 2.5 cm
Armband: ca 19 cm ( ink ur ).

Ej funktionstestad.

Antal besök: 798