MATKUPA/KLOSCH, 2 st, metall.

MATKUPA/KLOSCH, 2 st, metall.
3900831. MATKUPA/KLOSCH, 2 st, metall.

Höjd 22 - 26,5 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 22 - 26,5 cm.

Bruksslitage, bucklor.

Antal besök: 174