SOFFA och FÅTÖLJ, 2 delar, funkis 1940-tal.

390081. SOFFA och FÅTÖLJ, 2 delar, funkis 1940-tal.

Svängd soffa. Längd 184 cm.

Bruks/åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svängd soffa. Längd 184 cm.

Bruks/åldersslitage.

Antal besök: 1 019