BORDSUPPSATS, försilvrad mässing, GAB. 1900-talets början.

390032. BORDSUPPSATS, försilvrad mässing, GAB. 1900-talets början.

Glas med slipad dekor. Diameter 26 cm. Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 827