WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

390023. WALDEMAR LORENTZON. Färglitografi.

Möte. Signerad och numrerad 84/310 ex. 54x39 cm.

Bruksslitage.

Waldemar Lorentzon (1899–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 985